درباره ما

[vc_row css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-image%22%3A%22463%22%2C%22background-repeat%22%3A%22no-repeat%22%2C%22background-attachment%22%3A%22fixed%22%7D%7D”][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]شرکت ایوان هفت خوان کیان (سهامی خاص) از سال 1398 فعالیت خود را در زمینی به مساحت بیش از 22000 متر مربع شروع نموده است. براساس برنامه اولیه و مجوزهای اخذ شده، هدف از اجرای طرح، انبارداری ، نگهداشت و بسته بندی انواع میوه، محصولات کشاورزی و تولیدی و مواد پروتیینی مانند گوشت و مرغ که نیاز به نگهداری در دماهای زیر صفر و بالای صفر دارند و نیز بسته بندی سایر مواد غذایی مانند غلات و حبوبات و ادویه جات بوده است. بدیهی است نیاز اولیه هرگونه فعالیت در زمینه مواد غذایی خصوصاً میوه، گوشت، مرغ و ماهی، وجود تأسیسات برودتی می باشد که اجرای چنین تأسیساتی سرآغاز و بنیان فعالیت های گسترده بر روی سایر محصولات تولیدی و کشاورزی می باشد.

با نگاهی به فرایندهای برداشت و  نگهداشت محصولات کشاورزی و نیز مواد پروتیینی،شکل بسته بندی و شبکه توزیع آن در کشور و پیامد آن که بروز ضایعات فراوان و نیز عدم رعایت موارد بهداشتی در شبکه توزیع است، اهمیت نگرش صنعتی مدرن به موضوع نگهداری و بسته بندی و توزیع در این زمینه را به نحوی نمایان می سازد. از سوی دیگر با توجه به نیاز کشور به ارزآوری غیرنفتی، توسعه و تجهیز در زمینه فرآیندهای بسته بندی نوین، تقویت صادرات را امکان پذیر می سازد.

هدف شرکت ایوان هفت خوان کیان تلاش در مشارکت همه جانبه از مرحله شناسایی ، گزینش، جمع آوری و تهیه مرغوبترین محصولات از میان تولیدکنندگان پایین دستی، تا مرحله برندسازی، فرآوری و بسته بندی  مطابق با استانداردهای بین المللی  و توزیع در شبکه مصرفی کشور و فراتر از آن میباشد.

در حال حاضر سرخانه زیر صفر با ظرفیت 300 تن و سردخانه بالای صفر با ظرفیت 1100 تن به مرحله بهره برداری رسیده و با وجود مدیریت و کارشناسان مجرب و در حال ارائه خدمات به مشتریان می باشد و به زودی سالنهای قطعه بندی و بسته بندی محصولات پروتئینی به بهره برداری خواهد رسید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]